Fotbalový magazín

Crystal Palace? První adept na sestup

Time25.9.2017 Autor: Tomáš Dvořák

image

Loni se Crystal Palace zachránilo na poslední chvíli, letos to vypadá na to, že bude velmi brzy prvním sestupujícím celkem. V šesti zápasech nového ročníku Premier League dosud nevstřelilo ani jednu branku.

Od 26. do 34. kola získalo Crystal Palace loni v osmi zápasech devatenáct bodů a uteklo hrobníkovi z lopaty. V tomto smyslu se hovořilo o příběhu Leicesteru, který se před třemi lety taktéž zachránil na poslední chvíli a v následující sezóně ovládl Premier League.

Příběh mohl mít stejný začátek, neboť Crystal Palace mělo zájem o Claudia Ranieriho. Ten nakonec odmítl a zamířil do Nantes, vedení klubu ale získalo nizozemského manažera Franka de Boera. Tomu ale po angažmá v Interu nevyšlo ani angažmá v Anglii.

Crystal Palace v prvních čtyřech duelech nedal ani branku, de Boer prožil nejhorší začátek v celé své trenérské kariéře a Crystal Palace přepsal historii Premier League, když jako první tým nedal ve čtyřech kolech ani branku. Naposledy se to povedlo Prestonu v roce 1924, jednalo se ale o nižší soutěž. 

Nizozemce po čtyřech kolech nahradil Roy Hodgson, ten si ale nevede o moc lépe. V dalších dvou zápasech znovu vyšel celek z Londýna naprázdno a stále je tak poslední bez vstřelené branky. Eagles tak jsou jasným adeptem na sestup, rozhodnuto by mohlo být už poměrně brzy. Tedy pokud Crystal Palace bude v těchto mizerných výkonech pokračovat. 

Zdroj obrázku: zimbio.com

Mohlo by Vás také zajímat

Olympique Lyon – Klub, který ve Francii vládl déle než Nicolas Sarkozy

Žilina - zasloužený podzimní mistr, v klubu vsadili vše na jednu kartu - koncepce vpřed!

V Kataru byli Češi úspěšní, to domácí reprezentace získala jen bod

Evropské celky, které si drží neporazitelnost v letošní sezóně

Český večer v Crotone, Jankto a Barák zářili