Fotbalový magazín

Ocenění pro pořadatele fotbalových turnajů

Time12.11.2017 Autor: admin

image

Fotbal patří mezi nejpopulárnější kolektivní sport na světě. Můžete ho hrát prakticky všude, kdokoliv, v různé věkové kategorii. Tak jako hokej má svůj Stanleyův pohár, tak fotbal má FIFA World Cup Trophy. Jedná se o pohár z osmnáctikarátového zlata, který představuje zvedající zeměkouli, ale také fotbalový míč. Získat tento pohár je pro fotbalistu tím největším úspěchem ve své kariéře. V pozadí často stojí neméně známí pořadatelé, kteří však mají ten největší úspěch na tom, jak celý turnaj probíhal. I oni by si zasloužili to nějaké ocenění. Čím je tedy ocenit?

 

 

Pohár pro pořadatele

Nejčastějším oceněním je fotbalový pohár. Pohár může být různých velikostí, s různými motivy, ale i materiálem jako je zlato, stříbro, sklo a podobně. Pro pořadatele by měl mít spíše menší velikost, než u vítěze. Na poháru by měl být uveden rok konání turnaje a jméno pořadatele.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medaile pro pořadatele

Další možností, jak ocenit pořadatele jsou medaile. I když vítězové získají zlatou, stříbrnou, nebo bronzovou medaili, zde bych zvolila zlatou. Tu můžete pověsit na krk, nebo uložit do sametové krabičky. Zlatá medaile nemusí být hned z drahého kovu. I imitace zlata je důstojné ocenění. Často bývá doplněná 3D efektem.

 

 

Diplom pro pořadatele

Diplom patří mezi nejméně cenné ocenění. Těžko říci, čím je to způsobeno. Jestli tím, že se jedná jen o nějaký kus papíru, který se dá snadno ztratit. Ale ono stačí pár vychytávek, jako je design, materiál, rám, a hned má diplom větší váhu. Ideální velikost diplomu je A4 (210x297) to proto, že písmo je dostatečné veliké pro snadné předčtení. Písmo můžete pozlatit, vyrazit, ale také ručně napsat. Aby diplom získal ještě více na své váze, můžete ho zarámovat.

 

Trofej pro pořadatele

Trofej je vzácný předmět, který jsme získali za něco výjimečného. Velikost a motiv by měl vyzdvihovat to, v čem jsme výjimeční. Materiálem může být sklo, plast, akrylát, tak drahý kov či křišťál. 

 

Pokud vás uvedené fotbalové ocenění zaujaly, navštivte e-shop společnosti Poháry Bauer, kde si můžete prohlédnout největší nabídku sportovních pohárů a trofejí v ČR nebo se zastavte na některé z kamenných prodejen po celé ČR. Rádi vás obslouží a navrhnou ocenění včetně potisku na míru vašeho fotbalového turnaje.

Mohlo by Vás také zajímat

Evropské celky, které si drží neporazitelnost v letošní sezóně

Češi kvalifikaci zakončili povinnou výhrou nad San Marinem

TOP 20 hráčů s nejvyššími platy v sezoně 2016/2017

Africký pohár národů 2017. Mistrem je Kamerun

Los Ligy mistrů? Ani jeden celek není favoritem